• Türkiye'den Ucuza'nın temel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.
• Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.
• Üye bilgileri, Türkiye'den Ucuza içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Türkiye'den Ucuza çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Türkiye'den Ucuza Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir. Üye bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.
• Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Türkiye'den Ucuza Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.
• turkiyedenucuza.com SSL ile şifrelenmiştir. turkiyedenucuza.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, turkiyedenucuza.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.
• turkiyedenucuza.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.
• turkiyedenucuza.com’da yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

İstanbuldan Ucuza Elektronik Hizmetler Tic Ltd

Kastamonu sk 27-29/2 Cevizli mh Kartal/İstanbul

Vergi Dairesi: Kartal VKN: 4811148858